ייעוץ והצעת מחיר

הרמת חזה

 

ניתוח הרמת חזה הוא מהניתוחים האסטטיים הפופולאריים ביותר כיום בישראל. למרות זאת כדאי שתדעי שמדובר בניתוח שיש להתייחס אליו ברצינות רבה סיבוכיו בצידו וההחלטה אם לעבור אותו צריכה להתקבל בכובד ראש.

 


דף מידע זה נועד לעזור לך בהבנת ניתוח הרמת חזה, היתרונות והחסרונות ולעודד אותך לשאול שאלות. הדף אינו מהווה תחליף לשיחה אישית.

 

עם השנים חל רפיון של העור והרקמות בשדיים. רקמה של בלוטות חלב שהיא נוקשה יחסית מוחלפת ברקמת שומן רכה ורפויה. תהליך זה מוביל לצניחת החזה. תיקון של צניחת שדיים נעשה על ידי ניתוח הנקרא הרמת שדיים או ניתוח הרמת חזה.

 

ניתוח הרמת חזה מחזיר את צורת השד מספר שנים אחורנית על ידי הקטנת מעטפת העור תוך שמירת נפח השד ועיצוב צורתו. לעיתים משלבים הרמת חזה עם הגדלה. השילוב של הגדלת חזה עם הרמת חזה הוא מסובך יותר מכל אחד מהניתוחים בנפרד ומקפל בתוכו את הסיבוכים של שני הניתוחים.

 

 

מהלך ניתוח הרמת חזה

 

ניתוח הרמת חזה מתבצע בהרדמה כללית על ידי מנתח פלסטי. החתך הניתוחי הוא סביב העטרה וכלפי מטה לכיוון הכפל התת-שדי. לעיתים תלוי בטכניקה הניתוחית יש צורך גם בחתך רוחבי לאורך הכפל התת-שדי. לעיתים קרובות כאשר העטרה גדולה מדי ניתן להקטינה. הפטמה והעטרה ממוקמות גבוה יותר והחתכים נתפרים בעדינות. הצלקת שמתקבלת היא צלקת סביב לעטרה וקו ישר למטה או בצורת T-הפוך. ניתוח הרמת חזה משפר את צורת השדיים בתמורה לצלקות.

 

 

סיבוכים הקיימים עבור ניתוח הרמת חזה

 

- זיהום מקומי

 

- דימום

 

- צלקות נרחבות

 

- הפרעה בתחושה בפטמה

 

- אסימטריה.

 

 

תקופת ההחלמה

 

משך ההחלמה לאחר ניתוח הרמת חזה הוא כשבוע-שבועיים אך הוא שונה מעט מאישה לאישה. רב המנותחות מסוגלות לחזור לעבודה משרדית או עבודות קלות בבית לאחר כשבוע ולפעילות מלאה לאחר כשבועיים.

 

 

לפני ואחרי ניתוח הרמת חזה

 

לפני ואחרי ניתוח הרמת חזה

 

לתמונות לפני ואחרי ניתוח הרמת חזה

 

 

פניות אחרונות
מתעניינת בהרמת גבות
בקעת אונו
25/03/2020 09:06:36
נותחתי בעבר אצלך ,אני רוצה להגיע לביקורת ולכמה שאלות .
תודה
באר שבע והסביבה
25/03/2020 09:04:00
מבקשת לקבל יעוץ בנושא ניתוח אף
באר שבע והסביבה
08/03/2020 12:55:14
שלום! קיבלתי המלצה מניצה הימן לפנות אליך,
רצעתי לדעת האם אפשר לקבל דרכך חוות דעת לתביעה בנושא רשלנות רפואית, בעת ניתוח שהשאיר צלקת בחזה ובנוסף הצעת מחיר לניתוח תיקון הצלקת.
תודה והמשך יום נעים,
יהל ולך
תל אביב
06/03/2020 10:29:30
כאבים חדים מלווים בחום בחזה לאחר השתלת סליקון לפני 3 שנים עיוות בשדיים ליזור אליי בבקשה לקביעת תור
דימונה
02/03/2020 05:55:10
מבקשת לקבל פרטים לגבי ניתוח מתיחת פנים
גדרה והסביבה
01/03/2020 19:03:35