ייעוץ והצעת מחיר

שאיבת שומן

 

ניתוח שאיבת שומן יכולה להיעשות באזורים שונים, דרך חתכים קטנים. הקרסוליים, ברכיים, ירכיים, עכוז, גב, שיפולי החזה, זרועות, סנטר ופנים, כל אלה יכולים להיות אזורים מתאימים עבור שאיבת שומן במטופל/ת המתאים לביצוע אחד השינויים או את כולם בניתוח אחד בלבד.

 

 

דף מידע זה נועד לעזור לך בהבנת התהליך שאיבת שומן, היתרונות והחסרונות ולעודד אותך לשאול שאלות. הדף אינו מהווה תחליף לשיחה אישית.

 

שאיבת שומן יכולה להיעשות באזורים שונים, דרך חתכים קטנים. הקרסוליים, ברכיים, ירכיים, עכוז, גב, שיפולי החזה, זרועות, סנטר ופנים, כל אלה יכולים להיות אזורים מתאימים עבור שאיבת שומן במטופל/ת המתאים לביצוע אחד השינויים או את כולם בניתוח אחד בלבד.

 

היקף התהליך שאיבת שומן תלוי בשינויים המבוקשים ובהחלטה משותפת שלך ושלי. במפגש אנסה לעמוד על דרגת ציפיותיו של המועמד או המועמדת עבור ניתוח שאיבת שומן, לחזור ולהסביר שבניתוח ניתן לשפר את מראה הגוף ולא להגיע לשלמות. באותה פגישה נשוחח גם על דרך ההרדמה והניתוח ועל התוצאות הצפויות והסיבוכים האפשריים.

 

שאיבת שומן אינה תחליף להורדת משקל באמצעות דיאטה והתעמלות.

 

שאיבת שומן אינה מהווה פתרון לעודף משקל.

 

בניתוח עצמו אני (מנתח פלסטי) מבצע חתכים קטנים שאורכם כסנטימטר אחד באזורים המטופלים ודרכם מוחדר צינור בעל קצה קהה ופתוח. הצינור מחובר באמצעות צינור אחר למכונה המפעילה לחץ גבוה והשומן נשאב. החתכים נתפרים ע"י תפרים אחדים. הצלקות שנותרו הינן מזעירות ובקושי ניתן לראותן. לאחר ניתוח שאיבת שומן אני חובש את האזורים והמטופלים באמצעות חבישות לחץ ובעזרת מחוך חגורת בטן או סרט סנטר בהתאם לאזורים בהם טיפלנו.

 

כאבים שלאחר ניתוח שאיבת שומן ניתן להרגיע בעזרת תרופות מתאימות.

 

את החבישות ניתן להסיר לאחר כיומיים. עם זאת מומלץ להשתמש במשך כחודשיים שלושה בחגורת בטן בצורת מכנס כדי לאפשר התכווצות נאותה של העור.

 

לעתים מופיע חוסר תחושה בעור או הרגשת אי נוחות. משך התופעה שונה מאדם לאדם. קיימת נפיחות קלה ושינוי בגוון העור אשר ייעלמו בהדרגה בתוך כחודשיים. קיימת אפשרות שהעור מעל האזור המטופל לא יהיה חלק. לפעמים קורה שהעור נותר מעט רפוי. תופעה זו קיימת כאשר כמות השומן שהוסרה עולה על היכולת של העור להתכווץ בהתאם.


.
אנשים בעלי ריכוז שומן, שהינם גם שמנים, חייבים להשלים עם העובדה שקיימת אפשרות שעורם לא יהיה חלק למראה. לעומת זאת תשופר הופעתם בלבוש. אנשים אשר עורם איבד את גמישותו, עשויים להזדקק לאחר שאיבת שומן לניתוח להורדת עודף העור כדי להגיע לתוצאות אופטימאליות.

 

ישנם מספר שלבים בהחלמה ורק לאחר מספר שבועות צפויה תוצאה ארוכת טווח ומשביעת רצון.

 

 

סיבוכים אפשריים עבור שאיבת שומן

 

• דימום

 

• זיהום

 

• אסימטריה

 

• חוסר התאמה בין הציפיות לתוצאות

 

• בצקות

 

• שינויים במאזן הנוזלים והמלחים בגוף

 

• קרישי דם

 

• סיבוכי הרדמה

 

 

לפני ואחרי ניתוח שאיבת שומן

 

לפני ואחרי ניתוח שאיבת שומן
 

לתמונות לפני ואחרי ניתוח שאיבת שומן

 

 

פניות אחרונות
מתעניינת בהרמת גבות
בקעת אונו
25/03/2020 09:06:36
נותחתי בעבר אצלך ,אני רוצה להגיע לביקורת ולכמה שאלות .
תודה
באר שבע והסביבה
25/03/2020 09:04:00
מבקשת לקבל יעוץ בנושא ניתוח אף
באר שבע והסביבה
08/03/2020 12:55:14
שלום! קיבלתי המלצה מניצה הימן לפנות אליך,
רצעתי לדעת האם אפשר לקבל דרכך חוות דעת לתביעה בנושא רשלנות רפואית, בעת ניתוח שהשאיר צלקת בחזה ובנוסף הצעת מחיר לניתוח תיקון הצלקת.
תודה והמשך יום נעים,
יהל ולך
תל אביב
06/03/2020 10:29:30
כאבים חדים מלווים בחום בחזה לאחר השתלת סליקון לפני 3 שנים עיוות בשדיים ליזור אליי בבקשה לקביעת תור
דימונה
02/03/2020 05:55:10
מבקשת לקבל פרטים לגבי ניתוח מתיחת פנים
גדרה והסביבה
01/03/2020 19:03:35